Наші випускники приготували багато інших цікавих та смачних кулінарних виробів. Зокрема, були представлені такі національні традиційні страви, як український борщ та голубці, що внесені до Національного переліку нематеріальної культурної спадщини України. Треба зазначити, що практично всі випускники підійшли до процесу приготування дуже творчо, при подачі креативно презентували свої страви. Їхні зусилля та старання під час проходження практики були оцінені належним чином: багато наших випускників залишились працювати в тих закладах ресторанного господарства, де отримали практичну підготовку.

Було дуже приємно почути позитивні відгуки керівників підприємств про ставлення наших дітей до практичної підготовки, їх професійні та ділові якості. Висловлюємо всім керівникам щиру подяку за гарну організацію практики для майбутніх фахівців, а також постійну увагу та допомогу, професійні консультації, батьківське ставлення до наших учнів. Хочеться також подякувати за організацію державної атестації завідувачу відділення КАЛИТКІНІЙ Світлані Іванівні, викладачу технологічних дисциплін БРЕУС Оксані Михайлівні та майстру виробничого навчання КОНОХ Людмилі Миколаївні за те, що в умовах дистанційного навчання вони змогли належним чином підготувати учнів до складання державного кваліфікаційного іспиту.

Наші випускники черговий раз підтвердили той факт, що Правління Чернігівської облспоживспілки, дирекція коледжу і педагогічний колектив докладають багато зусиль для забезпечення освітнього процесу в сучасних непростих умовах та створюють всі необхідні для цього умови. Маємо надію, що в новому навчальному році до Чернігівського кооперативного фахового коледжу прийдуть здобувачі освіти, які матимуть бажання отримати робітничу професію Кухар, яка є затребуваною та прибутковою. Наш коледж – це дійсно кузня робітничих кадрів, адже цією справою ми займаємося вже тривалий час.

Випускникам хочеться побажати міцного здоров’я, особистих перемог, реалізації задумів, творчих успіхів і натхнення в роботі, ніколи не зупинятись на досягнутому, продовжувати навчатись, удосконалювати свої вміння і навички, стати конкурентоздатними фахівцями на ринку праці.