НОВИНИ

20.12.2021

#Працюй безпечно!

Вітаємо наших юних тренерів: Ірину, Русаліну, Вероніку, Катерину, Валерію, Айсель та Валерія з перемогою у конкурсі Міжнародної організації з міграції (МОМ) на визначення найбільш активного навчального закладу із проведення заходів з безпечної міграції та працевлаштування! У такий бурхливий та насичений період свого життя, команда наших студентів знайшла час і натхнення, щоб розповісти про безпечну міграцію одноліткам.

Ірина, Русаліна, Вероніка, Катерина, Валерія та Айсель – майбутні юристки, а Валерій планує стати шеф-кухарем. Усі хочуть познайомитися зі світом: спробувати власні сили у навчанні або роботі за кордоном. Для того, щоб не потрапити в халепу під час мандрівок або працевлаштування, вони пройшли тренінг МОМ із безпечної міграції.

А після цього вирішили: треба поділитись знаннями з друзями та однолітками, щоб і їх захистити від небезпек. Протягом трьох місяців ентузіасти популяризували правила безпечної міграції та успішно організовували тренінги у коледжі. Всі так захопилися роботою що не збираються зупинятися на досягнутому.


Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org