НОВИНИ

31.05.2024

Професія «Бухгалтер» – це крок на шляху до успішної кар’єри!

Бухгалтер – це професія, яка завжди була й буде однією з найбільш затребуваних на ринку праці і ніколи не втратить своєї актуальності.

Сучасний бухгалтер займається не тільки веденням рахунків, але й здійснює широкий спектр економічної діяльності, що включає планування та прийняття рішень, контроль за дотриманням платіжної і податкової дисциплін на підприємстві, оцінку й аналіз господарсько-фінансової діяльності.

Якщо Ви хочете отримати ґрунтовні теоретичні знання, практичні навички зі спеціальності Облік і оподаткування, то Ваш вибір - це Чернігівський кооперативний фаховий коледж Чернігівської облспоживспілки.

Підготовка фахівців з обліку і оподаткування у коледжі здійснюється за денною та заочною формами здобуття освіти.

Терміни навчання:

• 2 роки 10 місяців – на базі 9 класів ;

• 1 рік 10 місяців – на базі 11 класів;

• 1 рік 5 місяців – на основі диплома кваліфікованого робітника.

Крім того, навчаючись у коледжі на денному відділенні, Ви маєте можливість оволодіти другою спеціальністю з отриманням 50 % знижки вартості навчання за заочною формою здобуття освіти.

Фахівців з обліку і оподаткування готує циклова комісія економіки та підприємництва. Усі викладачі – це досвідчені педагоги зі значним досвідом роботи, справжні професіонали своєї справи.

Коледж має розвинену матеріально-технічну базу та сучасне інформаційно-методичне забезпечення спеціальності.

Під час навчання у коледжі ви отримаєте комплексні знання з теоретичних основ бухгалтерського обліку, ознайомитесь з порядком ведення фінансового обліку за галузями діяльності господарюючих суб’єктів ( торгівля, ресторанне господарство, виробництво, сфера послуг), бюджетного обліку, поринете у світ податків, розрахунків, економічного аналізу та планування, опануєте облікові сходинки зовнішньоекономічної діяльності підприємства.

Формування професійної компетентності майбутніх бухгалтерів у практичному аспекті забезпечать такі види практики:

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org