НОВИНИ

29.06.2023

Професія «Кухар» – творча та цікава

28 червня 2023 року в Чернігівському кооперативному фаховому коледжі Чернігівської облспоживспілки проходила чергова державна атестація учнів на отримання робітничої професії 5122 Кухар за кваліфікацією 4-го розряду.

Державний іспит проводився на базах практики – кращих підприємствах ресторанного господарства нашого міста: ресторанах «Старий Чернігів», «Розмарін», «La Storia», кафе «Львівська майстерня», «Гріль ПАБ», «Burgers & Salats».

Під час державної атестації майбутні кухарі продемонстрували кваліфікаційній комісії належні знання, високі професійні уміння й навички з технології приготування кулінарної продукції, представили оригінальні та креативні страви з дотриманням сучасних вимог щодо їх оформлення і подачі.

Хочеться зазначити, що у червні 2022 року рішенням Атестаційної комісії Міністерства освіти і науки України професія Кухар атестована строком на 10 років.

Випускникам бажаємо особистих перемог, реалізації задумів, творчих успіхів і натхнення в роботі, ніколи не зупинятись на досягнутому, продовжувати навчатись та удосконалювати свої вміння і навички.

Впевнені, що в новому навчальному році до Чернігівського кооперативного фахового коледжу прийдуть здобувачі освіти, які будуть навчатися за сучасною професією «Кухар», а також іншими перспективними та затребуваними на ринку праці робітничими професіями.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org