НОВИНИ

03.06.2024

Запрошує технологічне відділення Чернігівського кооперативного фахового коледжу

Харчові технології – це престижна спеціальність. Потужний розвиток харчових технологій вимагає молодих, освічених та практично підготовлених фахівців, здатних розв’язувати професійні завдання відповідно до вимог ринку.

Якщо Ви любите навчатися, творчо розвиватися і працювати над собою, якщо Вам подобається процес випікання борошняних та кондитерських виробив і Ви мрієте вдосконалити свої практичні навички в цій сфері, то Вам варто вступати до Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки на спеціальність «Харчові технології» за спеціалізацією «Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчових концентратів».

Підготовка фахівців здійснюється за освітньо-професійним ступенем – фаховий молодший бакалавр за денною та заочною формами здобуття освіти. Кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з харчових технологій.

Терміни навчання:

• на базі 11 класів – 2 роки 5 місяців

• на базі 9 класів – 3 роки 5 місяців

• на базі кваліфікованого робітника – 2 роки

Для студентів денного відділення надається можливість отримати другу спеціальність за заочною формою здобуття освіти з 50 % знижкою вартості навчання.

Фах технолога в сучасних умовах має ряд переваг:

• кар’єрне зростання – від майстра до головного технолога;

• можливість заснування власного бізнесу;

• затребуваність і конкурентоздатність, оскільки технологи забезпечують функціонування виробничих процесів відповідно до вимог інновацій;

• постійний попит та потреба в компетентних техніках-технологах на підприємствах різних форм власності, не дивлячись на високу конкуренцію на ринку праці.

Навчання здобувачів освіти здійснюють висококваліфіковані педагогічні працівники коледжу.

Під час навчання в коледжі студенти мають можливість користуватися сучасною інформаційно-бібліотечною системою, займатися науково-дослідницькою діяльністю, приймати активну участь у наукових конференціях і конкурсах професійної майстерності.

Практичне навчання передбачає практичні заняття, лабораторні роботи та проходження здобувачами освіти виробничої практики. Базами практики є сучасні підприємства м. Чернігова і області різних форм власності.

Крім здобуття ступеня фаховий молодший бакалавр, наші студенти мають можливість одночасно отримати свідоцтво за однією з робітничих професій:

• пекар,

• тістороб,

• формувальник тіста,

• укладальник хлібобулочних виробів.

Випускники коледжу мають перспективу продовжити навчання за обраною спеціальністю у вищих навчальних закладах освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації за скороченими програмами.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org