НОВИНИ

06.05.2023

Жити, творити, перемагати!

04 травня 2023 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі в онлайн-форматі відбулася Дев’ятнадцята науково-практична конференція студентів закладів освіти споживчої кооперації України «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства».

До роботи конференції долучилися студенти з різних куточків України, які мали можливість випробувати себе в ролі науковців та презентувати свої наукові здобутки.

Чернігівський кооперативний фаховий коледж Чернігівської облспоживспілки представляла студентка технологічного відділення гр. ХТ41 Юлія Дробишевська, яка доповідала на тему «Виробництво пшеничного хліба з використанням горіхового шроту як інноваційний підхід удосконалення продукції підприємств хлібопекарської промисловості» (науковий керівник - викладач Надія Сеневич).

У своїй роботі Юлія Дробишевська дослідила технологію виробництва хлібобулочних виробів зі збільшеним вмістом рослинного білка на прикладі додавання до їх рецептури горіхового шроту, а також перспективи впровадження даної технології на діючих підприємствах системи споживчої кооперації Чернігівської області.

Особливу подяку висловлюємо організаційному комітету Укркоопспілки за організацію цікавої та плідної роботи студентської науково-практичної конференції.

Проведений захід вкотре засвідчив високий рівень студентських досліджень, що стали новою сходинкою в становленні підприємств споживчої кооперації України нової формації.

Пошук в новинах
Архіви

Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org