НОВИНИ

Голова правління споживспілки Анатолій Мирошниченко відзначив спортивні досягнення Ангеліни Лисенко – студентки Чернігівського кооперативного фахового коледжу, яка виборола дві золоті медалі на Чемпіонаті Європи з Комбат Дзю-Дзюцу.

Вітаємо студентку групи Юр-41 Ангеліну Гладченко з зайнятим другим місцем в Чемпіонаті області з метань.

На початку травня в Чернігівському кооперативному фаховому коледжі Чернігівської облспоживспілки проходила державна кваліфікаційна атестація на отримання робітничої професії 5122 Кухар за кваліфікацією 4-го розряду.

Студентка кооперативного фахового коледжу (група Юр-31) Ангеліна Лисенко виборола перші місця чемпіонату Європи з комбат Дзю-Дзюцу, що проходив у Словаччині!

04 травня 2023 року на базі Полтавського університету економіки і торгівлі в онлайн-форматі відбулася Дев’ятнадцята науково-практична конференція студентів закладів освіти споживчої кооперації України «Інноваційні процеси та їх вплив на ефективність діяльності підприємства».

21.04.2023

Серед традиційних свят в українській культурі з давніх-давен є Великдень. Це найсвітліше й найважливіше свято весни, яке пов’язують із Воскресінням Христовим.

15.04.2023

Дорогі друзі!

Від щирого серця та з почуттям глибокої поваги вітаємо Вас із Великим днем Христового Воскресіння!

Зичимо Вам міцного здоров’я, щастя і доброї долі. Хай Ваші серця наповнюються радістю, а Великодні дзвони, писанки та духмяна паска, принесуть у Ваші оселі мир, злагоду, світлу радість! Всіх Вам земних благ!

Христос Воскрес!

З повагою адміністрація, профспілковий комітет Чернігівського кооперативного фахового коледжу Чернігівської облспоживспілки

09.03.2023

Остап Вишня колись сказав про Шевченка, що це людина, яка врятувала цілу націю. Тарас Григорович завжди буде жити в серцях українців, а його невмирущий дух витати над Україною.

07.03.2023

Шановне жіноцтво нашого навчального закладу!

Щиро вітаємо з прекрасним святом Весни!

Нехай завжди Ваші серця будуть зігріті любов’ю й теплом, домівки повняться добром, благополуччям і радістю, очі світяться від щастя, а на вустах сяє усмішка ясна! Мирного неба, міцного здоров’я, життєвих успіхів та Божого благословення!

25.02.2023

Сьогодні день народження Лесі Українки – геніальної поетеси, що входить в умовну тріаду "Шевченко-Франко-Українка".

21.02.2023

Сьогодні, 21 лютого 2023 року, відзначається Міжнародний день рідної мови. Основною метою цього дня є підтримання самобутності та важливості рідної мови для народу.

10.02.2023

Студент кооперативного фахового коледжу (група ПТБ-11) Іван Ріпко виборов перші місця у відкритому чемпіонаті міста Чернігова з дзюдо серед кадетів та у чемпіонаті Чернігівської області з дзюдо серед юніорів! Вітаємо!

12.01.2023

Не зважаючи на складні часи, освітній процес в Чернігівському кооперативному фаховому коледжі триває. На початку січня учні групи Кухар-42 подолали останній рубіж – склали державний кваліфікаційний іспит на отримання робітничої професії за кваліфікацією 4-го розряду.


Чернігівський кооперативний фаховий коледж
Чернігівської облспоживспілки
14000, м. Чернігів, вул. Музейна, 3.
Тел.: (0462) 645-970, (0462) 778-582
E-mail: info@kooptex.org